1. Serwis i akcesoria
  2. Przegląd okresowy

PRZYGOTUJ SIĘ DO WIOSNY!

Wykonaj przegląd w Serwisie Toyoty
Umów się na przegląd

WITAJ W ŚWIECIE TOYOTY

Będzie nam bardzo miło, gościć Ciebie w Serwisie Toyoty. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że przegląd w Toyocie to same korzyści.

ZRÓB przeglad W TOYOCIE, CIESZ SIĘ KORZYŚCIAMI

GWARANCJA TOYOTA RELAX

To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz cieszyć się korzyściami, które daje nowa gwarancja Toyoty, przez wiele lat. Gwarancję Relax możesz cyklicznie przedłużać nawet do 10 lat / 185 000 km przebiegu auta (co pierwsze nastąpi). Koniecznie sprawdź szczegóły!

Sprawdź teraz

DODATKOWE UBEZPIECZENIA. KOMFORT I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Toyota Zdjęcie

NA DŁUŻSZE I KRÓTSZE WOJAŻE

Sprawdź korzyści dla Ciebie przy zakupie dodatkowego ubezpieczenia Ergo Hestia Travel oferowanego w programie ubezpieczeń Toyoty przy zakupie ubezpieczenia OC/AC:

  • niezbędna i natychmiastowa pomoc w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół,
  • leczenie chorób przewlekłych bez limitu wieku,
  • leczenie związane z zachorowaniem na COVID-19 (zakres ubezpieczenia na Europę lub cały świat),
  • atrakcyjne stawki,
  • szeroki wybór wariantów ubezpieczenia.
Skontaktuj się z doradcą
Toyota Zdjęcie

NA DWA I NA CZTERY KÓŁKA

Przy zakupie polisy OC w PZU w programie ubezpieczeń Toyoty możesz zdecydować się również na ubezpieczenie UTO, czyli UBEZPIECZENIE TRANSPORTU OSOBISTEGO.

JAK TO DZIAŁA?

Z ubezpieczeniem UTO zyskujesz dodatkową ochronę od odpowiedzialności cywilnej związaną z użytkowaniem roweru, hulajnogi elektrycznej, segwaya czy wózka inwalidzkiego. Ochrona jest bardzo przydatna w przypadku kolizji spowodowanej przez użytkownika.

Skontaktuj się z doradcą
Toyota Zdjęcie

COMFORT PAY. SERWIS OD RĘKI. PŁATNOŚĆ NA RATY

Comfort Pay to wygodna możliwość kredytowania usług związanych z eksploatacją Twojego samochodu. Możesz z niej skorzystać przy serwisowaniu auta lub zakupie akcesoriów. Usługę wykonasz od razu, a pierwszą ratę płacisz dopiero za miesiąc.

ODKRYJ WSZYSTKIE KORZYŚCI:

  • Cały proces przebiega bezpośrednio u Dilera.
  • Naprawa auta od ręki, oprocentowanie od 0%. Wybrane stacje oferują RRSO 0% w Comfort Pay bez oprocentowania lub 9%, RRSO 28,87% w Comfort Pay z oprocentowaniem. Finansowanie dostępne przy kosztach usługi już od 500 zł. Możliwość rozłożenia kosztu usługi na 10,12 lub 24 wygodne raty.
Skontaktuj się z doradcą