Godziny otwarcia:
Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Konfiguruj swoją Toyotę

Witamy!

"Chciałbym, aby od teraz wszyscy połączyli swoje siły i starania w celu znajdowania sposobów na tworzenie najlepszych samochodów."

Kiichiro Toyoda
Założyciel Toyota Motor  Corporation


Witamy na pokładzie Toyoty Skontaktuj się z nami!

Poniżej znajdą Państwo odsyłacze do skrzynek pocztowych kierowników i pracowników Toyoty Mikołajczak - Leszno, prosty spobób na kontakt z wybraną osobą


Katarzyna Wawrzeniak

Kierownik recepcji

katarzyna.wawrzeniak@toyocar.pl

Dominik Grzegorzewski

Kierownik serwisu

dominik.grzegorzewski@toyocar.pl

Dariusz Kaliski

Doradca ds. sprzedaży indywidualnej i korporacyjnej

dariusz.kaliski@toyocar.pl

Waldemar Kaczmarczyk

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

waldemar.kaczmarczyk@toyocar.pl

Marcin Kaczmarek

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

marcin.kaczmarek@toyocar.pl

Jakub Dyczkowski

Sprzedawca samochodów używanych

jakub.dyczkowski@toyocar.pl

Jakub Nowak

Sprzedawca samochodów używanych

jakub.nowak@toyocar.pl

Dawid Wysocki

Manager ds. Sprzedaży Korporacyjnej

dawid.wysocki@toyocar.pl


Bartosz Miara

Doradca serwisowy

bartosz.miara@toyocar.pl

Przemysław Łysiak

Doradca serwisowy

przemyslaw.lysiak@toyocar.pl

Maciej Dębski

Doradca serwisowy

maciej.debski@toyocar.pl

Przemysław Berger

Części i akcesoria

przemyslaw.berger@toyocar.pl

Paulina Sikorska

Pracownik recepcji, Specjalista ds. ubezpieczeń

paulina.sikorska@toyocar.pl

Agnieszka Hrapek

Asystent ds. księgowości

agnieszka.hrapek@toyocar.pl

Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK